Report: UFO- Sika cz 10:5 Zagreb

21.06.2010 14:14

Do utkání jsme nastoupily bez absolutního nasazení ( včetně Tomášova nenasazení chráničů, za což dostal žlutou kartu). Během pár minut jsme v brance měly 3 góly a za plotem se začali hráči Classicu radovat z postupu místo nás. UFO se naštěstí zvedlo a duo Honza s Dupecem začali skóre otáčet v náš prospěch. K prvnímu útoku se gólově přidal i útok druhý ve složení Karlos a Ondra. Když rozhodčí odpískal poločas, výsledek byl pro nás příznivější a to 6:3. S klidnou obranou i chytajícím Lubošem jsme nastoupily do druhého poločasu, kde jsme dostali gól z penalty za Tiganovu jasnou ruku, kterou komentoval, že rozhodně ruka nebyla, protože balón do jeho ruky kopnul soupeř. :-) Ke střelcům se ještě přidali obránci Peťa Zatlc a  Jara s  jedním gólem. Teda střelci: Tomáš dal hattrick, Honza a Ondra po dvou gólech a  Karlos, Peťa, Jara se trefili každej jednou. Obrat z prohrávání 0:3 a celkový výsledek 10:5 ukázal že UFO je kvalitní tým a bez zbytečného nadávání si zvládneme hrát slušný a hlavně zábavný fotbal. Za největší "high-light" zápasu si fanoušci i hráči potleskem (hlavně teda smíchem) zvolili moment, když Ondru obehrála kličkou jediná zástupkyně něžného pohlaví v soutěži. UFO se tedy umístilo na krásném postupovém 2. místě se 41 body, vysoké střelecké skóre 110:62, a  poměrem zápasů 13: 2: 5 (výhry: remízy: prohry)