Report: Orel Řečkovice C 4:4 UFO Sika

15.05.2010 21:11

Kde jsou časy, kdy Orel od UFA dostával 19ti gólové nášupy? Opět jsme potvrdily, že se silným soupeře hrajeme dobře a jak máme a potom proti "outsiderům" zápasu začneme vymýšlet blbosti a sami si nakonec prohrajeme zápas. Po prvním poločase (2:4) jsme si myslely, že už máme klid, ale opak se ukázal. Po první Radimově žluté kartě za zákrok, který na kartu nebyl, si Radim dovolil urazit rozhodčího tím, že si pro sebe řekl, že "tento zápas je komedie" a musel do sprch s druhou žlutou kartou. Sice musel do sprch, ale vůbec se mu tam nechtělo, tak předváděl show jak z americkýho filmu. Nakonec odkráčel za plot a pokračovalo se na 2 minuty v oslabení 4 na 3. Oslabení jsme ubránily, ale potom přišel návrat jednoho hráče do hřiště. Stossik a Dupec se nedomluvily a vběhli na hřiště zároveň. Martin přitom stačil faulovat útočícího hráče a po 5. faulu přišel 10ti metrový kop. Ten protihráč krásně trefil a Iďa na tuto střelu nemohl dosáhnout. Tato penalta byla posledním momentem utkání a UFO se musí spokojit s jedním bodem.